Close
Haarweg 22 7936 TP Tiendeveen
secretariaat@martensplek.nl

Golfclub Martensplek heeft met meerdere spannende Golfbanen een Hospitality Chain overeenkomst gesloten. Hospitality Chain houdt in dat leden van genoemde Golfclub wederzijds voor gereduceerde greenfee prijs bij elkaar kunnen spelen.

De prijs is doorgaans bij 18 holes banen € 30 en bij 9 holes banen € 25 (geldt niet voor buiten- en bijzonderlid) alleen geldig van ma t/m vrijdag. Starttijden moeten van tevoren worden aangevraagd onder vermelding van Hospitality Chain. Men dient minimaal over een NGF lidmaatschap en Handicap 36 te beschikken. Golfclub Martensplek is niet aansprakelijk voor verschillen in voorwaarden. Men dient zich bij aanmelding te vergewissen van de actuele voorwaarden.

Samenwerkende Golfbanen Nederland (SGNL)
Golfclub Martensplek is tevens aangesloten bij Samenwerkende Golfbanen Nederland (SGNL). Op onderstaande bij de SGNL aangesloten banen kan men op alle dagen van de week, dus ook in het weekend, tegen een gereduceerde greenfee prijs van doorgaans € 37,50 spelen. Starttijden moeten van tevoren worden aangevraagd, onder vermelding van SGNL. Speeltijden kunnen alleen gereserveerd worden van ma t/m vrijdag. Men dient minimaal over een NGF lidmaatschap en Handicap 36 te beschikken.
Geldt niet voor Buitenleden.

 

Hospitality chain / SGNL Hospitality chain SGNL
1 Golfclub de Koepel Wierden www.golfclubdekoepel.nl Ja Nee
2 Golfclub Semslanden Gasselternijveen www.semslanden.nl Ja Nee
3 Golfclub Groene Ster Leeuwarden www.leeuwardergolfclub.nl Ja Ja
4 Golfclub Zwolle www.golfclubzwolle.nl Ja Nee
5 Golfclub Holthuizen Roden www.gc-holthuizen.nl Ja Nee
6 Golfclub Westerwolde Vlagtwedde www.gcwesterwolde.eu Ja Nee
7 Golfclub de Compagnie Veendam www.golfclubveendam.nl Ja Nee
8 Golfclub Havelte www.golfclubhavelte.nl Ja Nee
9 Westfriesegolfclub Westwoud www.westfriesegolfclub.nl Ja Nee
10 Golfclub t Zelle Hengelo (G) * www.gczelle.nl Ja Nee
11 Golfpark Exloo www.golfparkexloo.nl Ja Nee
12 Zaanse Golfclub Wijdewormer www.zaansegolfclub.com Ja Nee
13 Golfclub Hildenberg Appelscha www.gcdehildenberg.nl Ja Nee
14 Golfclub Emmeloord www.golfclub-emmeloord.nl Ja Nee
15 Hattemse Golf & Country Club** http://www.golfclub-hattem.nl Ja Nee
16 Golfclub Martensplek Tiendeveen www.martensplek.nl Ja Ja
17 GC Parc Sandur www.golfparcsandur.nl Ja Nee
18 Golfbaan Sluispolder Alkmaar www.sluispolder.nl Nee Ja
19 Golf Event Center / Lelystad www.gcflevoland.nl Nee Ja
20 Golfclub Golfpark Wilnis GC Veldzijde www.golfparkwilnis.nl Nee Ja
21 Golfbaan Delfland Schipluiden / Delft www.delflandgolf.nl Nee Ja
22 Golfbaan Landgoed Welderen Elst www.golfenopeenlandgoed.nl Nee Ja
23 Efteling Golfpark de Moer / Kaatsheuvel www.efteling.com Nee Ja
24 Golfbaan Bleijenbeek / Afferden www.bleijenbeek.nl Nee Ja
25 Golfbaan Brunssum GC Brunssummerheide www.golfbrunssummerheide.nl Nee Ja
26 Heemskerkse Golfclub www.heemskerksegolfclub.nl Nee Ja
27 Utrechtse Golfclub Amelisweerd www.amelisweerd.nl Nee Ja
28 Golfclub De Hoge Dijk Amsterdam www.dehogedijk.nl Nee Ja
29 Golfbaan de Kroonprins www.golfbaandekroonprins.nl Nee Ja
30 GC de Lingewaelsche www.lingewaelsche.com Nee Ja